فروش آنتی ویروس ESET NOD32 AntiVirus

فروش آنتی ویروس های اورجینال از سایت رسا دانلود و با همکاری شبکه لیمو سبز

بازدیدبیشتر بخوانید

دانلود آخرین آپدیت افلاین Kaspersky offline update

kaspersky offline update

kaspersky offline update

دانلود آخرین آپدیت افلاین Kaspersky offline update

یکی از موارد قابل توجه در انتخاب واستفاده ی آنتی ویروس ها به روز رسانی بسته های امنیتی می باشد.در صورتی که کاربربسته ی امنیت به روز شده در اختیار داشته باشد می توانید همیشه امنیت کامل را برای سیستم خود فراهم آورد. کاربر بااستفاده از بسته امنیتی و بانک اطلاعاتی از آخرین فایل های مخرب می تواند از حملات و حوادث مخرب و ویروس ها سیستم خود رادر امان نگه دارد. به روز رسانی امروزه به ۲ دسته تقسیم می شود که رایج ترین راه به روز رسانی آنلاین می باشد، اما استفاده از این به روز رسانی ممکن است برای کاربران طاقت فرسا نیز باشد. زیرا اگر کاربران بخواهند برای بار اول از آنتی ویروس هایی نظیر  kaspersky یا eset nod32 استفاده نمایند حتی باسرعت روبه بالا نیز ۱ تا ۲ ساعت زمان بر می باشد تا به روز رسانی انجام گیرد. حال اگر کاربر بخواهد این کار به روز رسانی را بر روی چند سیستم انجام دهد وقت زیادی را صرف این کار کرده است. اما راه دیگری در به روز رسانی به صورت آفلاین وجود دارد که این کار بسیار سازنده می باشد. برای مثال اگر کاربر آخرین فایل های به روز رسانی شده را دریافت نماید و آنتی ویروس را به صورت آفلاین به روز رسانی کند هم از سرعت بالابرخوردار است هم در وقت خود صرفه جویی کرده است و هم در سری های بعد انجام کار به روز رسانی برایش سریع وآسان خواهد بود. می توان همین فایل آبدیت آفلاین رابر روی سیستم های زیادی اعمال نماید.البته گاهی وقتها در نابود نشدن سریال نامبرها و کرک ها نقش قابل توجهی دارد. هدف ما نیز آن است که فایل های آفلاین بسته های شهرت یافته ای نظیر  nod32 یا kaspersky رادر هر چندی یکبار را به روز کنیم تاکاربران بتوانند به صورت آفلاین باسرعت برق وباد انجام دهند وهم اکنون نرم افزار فوق امنیتی معروف kaspersky را در اختیار کاربران عزیز گذاشته ایم که از این نرم افزار و مزایایش بهره مند شوید.

کاربر گرامی !

شما می توانید درهر زمان آخرین نسخه از نرم افزار آپدیت افلاین Kaspersky offline update  را از سایت رسا دانلود با لینک مستقیم و بصورت رایگان دریافت نمائید.

آنتی ویروس اورجینال

خرید و سفارش آنتی ویروس NOD32

kaspersky offline update

لینک های دانلود دانلود آخرین آپدیت افلاین Kaspersky offline update

در صورت نیاز به پسورد www.rasadownload.com را وارد کنید

استفاده از QR CODE
با استفاده از qr کد می توانید فایل مورد نظر خود را بدون اتصال و هیچ عملیات خاصی در گوشی دانلود کنید یا در صورت چند قسمتی بودن به این صفحه در نسخه موبایلی هدایت شوید .
آیا نمی دانید QR Code چیست ؟

پس از دانلود برنامه توسط نرم افزار WinRar فایل ها را از حالت فشرده شده خارج نمایید.

قبل از نصب نرم افزار اتصال اینترنت خود را قطع كنید و سپس اقدام به نصب نرم افزار نمایید.

فروش آنتی ویروس ESET NOD32 AntiVirus

فروش آنتی ویروس های اورجینال از سایت رسا دانلود و با همکاری شبکه لیمو سبز

بازدیدبیشتر بخوانید

ارسال نظرپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 نظر ارسال شده

توجه کنید :

از توهین بپرهزید

فارسی تایپ کنید